Tájékoztatás vírussal kapcsolatban

Tájékoztatás vírussal kapcsolatban

Tájékoztatás vírussal kapcsolatban

Kedves Szülők, Tanítványaink!

A koronavírus járvány terjedése miatt a Kormány a koronavírus miatti új munkarend bevezetésről a köznevelési és szakképzési intézményekben szóló 1102/2020.(III.14.) Korm határozatban, valamint az Emberi Erőforrások miniszterének a tantermen kívüli, digitális munkarend bevezetéséről szóló 3/2020.(III.14.) EMMI határozatban az iskolákban a tantermen kívüli, digitális munkarend bevezetéséről döntött.
Az alábbiakról tájékoztatom:

  • 2020. március 16. napjától az oktató – nevelő munka tantermen kívüli, digitális munkarendben kerül megszervezésre.
  • Az új munkarend értelmében a tanulóknak tilos az iskolánk oktatási célú látogatása.
  • Ez nem rendkívüli szünetet jelent, hanem az oktatás módjának a megváltoztatását.
  • A tantermen kívüli, digitális munkarend időtartama alatt a tanulók kerüljék a nagyobb csoportos találkozásokat.
  • A gyerekek felügyeletét a szülők, családok, szomszédok bevonásával kiscsoportokban célszerű megszervezni.
  • Iskolánk az új munkarend idején nem zár be, az intézmény vezetője továbbra is az iskolában tartózkodik.

Az új munkarend bevezetéséhez és a tananyagnak a tanulókhoz történő eljuttatásához közreműködésüket kérem. A kormányhatározatban megfogalmazottak szerint a tananyagot eljuttatjuk tanulóinkhoz, annak elsajátítását természetesen ellenőrizni fogjuk. Ebben kérem a szülők segítségét!

Az elfelejtett szülői KRÉTA belépési kódot kérje az iskolatitkártól.

Újléta, 2020. március 15.

Szoboszlai Csaba sk.

intézményvezető

admin

Egyéb

No description. Please update your profile.

LEAVE COMMENT